HRlink Blog

HRśroda 18.05: błędy w ogłoszeniach o pracę

Jak wystrzegać się najczęstszych błędów w ogłoszeniach o pracę? W czym może pomóc Ci Goldenline? Zapraszamy na narzędziową HRśrodę już 18 maja o godz. 11

Co zrobić, aby naszemu ogłoszeniu zagwarantować jak największy spływ? Jakich błędów się wystrzegać? W jaki sposób Goldenline może pomóc w osiągnięciu lepszych efektów rekrutacyjnych?

To tylko niektóre z pytań, na jakie poszukamy odpowiedzi podczas narzędziowej HRśrody 18 maja. To spotkanie to okazja do ugruntowania posiadanej wiedzy oraz poznania możliwości, jakie daje rekruterom Goldenline.

-HRśroda to okazja do tego, aby poznać lepiej Goldenline a te informacje połączyć z solidną dawką wiedzy i obserwacji. Na potrzeby tego spotkania przejrzeliśmy kilka tysięcy ogłoszeń o pracę z różnych portali, rozmawialiśmy z kandydatami i rekruterami. Dzięki temu w niecałą godzinę opowiemy o różnej perspektywie, która może pomóc Tobie w codziennej pracy i osiąganiu zamierzonych celów – mówi Angelika Jaworska, współprowadząca HRśrodę z Goldenline.

Bądź z nami podczas HRśrody 18 maja. Wydarzenie jest bezpłatne. Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma w ciągu ok. tygodnia od wydarzenia jego zapis na VoD. Dołącz już teraz!

ATS baza kandydatów Candidate Experience dane osobowe employee experience employer branding feedback goldenline HR hr business partner hrlink hrwspiera human resources informacja zwrotna kandydat kariera konferencja konkurs konkurs hr marka pracodawcy marketing multiposting ogłoszenie o pracę onboarding outplacement people innovation polecenia pracownicze praca raport raport hr rekrutacja rekrutacja online rekrutacja zdalna rekruter rekruterka skuteczna rekrutacja social media sourcing system do rekrutacji system rekrutacyjny technologia trendy trendy hr webinar wydarzenia

Zapisz się na newsletter HRlink

i otrzymaj dostęp do raportu

„People Trends 2026”

Oferta HRlink i Goldenline

Skorzystaj z synergii i rekrutuj jeszcze skuteczniej

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.

Zapytaj o demo