HRlink Blog

People Innovation 2022: zapraszamy do zgłoszeń

Do 4 września możesz zgłosić swoje inicjatywy HR do konkursu People Innovation, którego partnerem strategicznym jest HRlink. Nabór już się rozpoczął

Cieszymy się, że już kolejny raz wspieramy tak unikatową inicjatywę jaką jest konkurs i konferencja People Innovation – mówi Arkadiusz Kuchto, CEO HRlink i Goldenline. – Także w tym roku przygotowaliśmy ciekawe niespodzianki dla laureatów konkursu. Liczę na to, że wspólnie z jurorami ponownie znajdziemy wyjątkowe inicjatywy, które zainspirują inne organizacje do działania.

W tym roku organizator, firma SmartLunch, przygotował dzięki współpracy z partnerami nagrody o łącznej wartości 350 000 złotych. Żeby wziąć udział w konkursie projektów HR wystarczy wejść na stronę projektu i uzupełnić nieskomplikowany formularz zgłoszeniowy. W tym roku można zgłosić projekty realizowane od stycznia 2020 do czerwca 2022 roku , które miały realny wpływ na zmiany w obszarze kapitału ludzkiego w organizacji.

Projekty oceni kapituła w składzie:

  • Artur Dzięgielewski – SmartLunch
  • Mateusz Tałpasz – SmartLunch
  • Arkadiusz Kuchto – HRlink i Goldenline
  • Joanna Malinowska Parzydło – HR Influencers
  • Agata Pelc – Wellbeing Institute
  • Magdalena Czubaszek 
  • Anna Władyczuk
  • Wojciech Wereszko – True Leader 
  • Magdalena Pietkiewicz – Enpulse 
  • Monika Woźnica – Future Processing  

Zgłoszenia można nadsyłać od 16 maja do 4 września za pośrednictwem formularza na stronie People Innovation. Laureatów poznamy już 18 października podczas konferencji podsumowującej wydarzenie. Podczas niej będzie można usłyszeć m.in. prelekcje Joanny Malinowskiej-Parzydło, Grzegorza Turniaka i Agaty Pelc. Cały dochód z konferencji zostanie przeznaczony na cel Fundacji TVN Nie Jesteś Sam – Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży.

ATS baza kandydatów Candidate Experience dane osobowe employee experience employer branding feedback goldenline HR hr business partner hrlink hrwspiera human resources informacja zwrotna kandydat kariera konferencja konkurs konkurs hr marka pracodawcy marketing multiposting ogłoszenie o pracę onboarding outplacement people innovation polecenia pracownicze praca raport raport hr rekrutacja rekrutacja online rekrutacja zdalna rekruter rekruterka skuteczna rekrutacja sourcing system ATS system do rekrutacji system rekrutacyjny technologia trendy trendy hr webinar wydarzenia

Zapisz się na newsletter HRlink

i otrzymaj dostęp do raportu

„People Trends 2026”

Oferta HRlink i Goldenline

Skorzystaj z synergii i rekrutuj jeszcze skuteczniej

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.

Zapytaj o demo